یکی از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه، JEFIT Workout Planner نام دارد که عده‌ای از کارشناسان ورزشی آن را تأیید کرده‌اند. این برنامه تمام جزئیات تمرینات ورزشی کاربر را دنبال می‌کند و با ارائه‌ی دستورالعمل حرکات ورزشی به‌وسیله‌ی ویدئوهای باکیفیت از انجام صحیح حرکات کاربر اطمینان حاصل می‌کند. این اپلیکیشن حدود ۸ میلیون کاربر فعال درسراسر جهان دارد؛ بنابراین، با اپلیکیشنی حرفه‌ای روبه‌رو هستیم که بازخوردهای خوبی در رسانه‌ها دریافت کرده است.

اسکرین شات اپلیکیشن ورزش در خانه JEFIT Workout Planner Gym Log

اپلیکیشن ورزش در خانه JEFIT شامل برنامه‌های تمرینی فیتنس از مبتدی تا پیشرفته مثل تمرین ۵×۵، ۵۳۱، وزنه‌برداری، پاورلیفتینگ، تمرینات ورزشی با استفاده از وزن بدن و… می‌شود که بتوانید باتوجه‌به فضای محدود و تجهیزات مختصری که در خانه دارید، آمادگی فیزیکی به‌دست آورید. به‌عبارت‌دیگر، این اپلیکیشن دارای بیش ‌از ۱،۳۰۰ تمرین وزنی مختلف است و کاربر می‌تواند با عضویت در این اپلیکیشن، عضوی از جامعه‌ای شود که هدفشان ورزش و تندرستی است.

یکی از نکات جالب درباره‌ی اپلیکیشن JEFIT این است که کاربر می‌تواند برنامه‌ی تمرینات ورزشی خود را علاوه‌بر دریافت از اپلیکیشن، شخصی‌سازی کند و تغییرات مدنظر خود را در آن اعمال کند تا مطابق با خواست خود پیش برود. عضویت در این اپلیکیشن همان‌طورکه پیش‌تر گفته شد، شما را عضو جامعه‌ای با اهدافی مشابه می‌کند؛ بنابراین، می‌توانید علاوه‌بر پیگیری برنامه‌ی تمرینی، دوست‌های جدید پیدا کنید و پیشرفت و دستاوردهای خود را با یکدیگر مقایسه کنید.