به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داوود مهابادی در خصوص اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان گفت:خوشبختانه با حمایت فدراسیون فوتبال ، مرکز ملی و کمیته جوانان و تلاش های ماجدی و همچنین فراز فاطمی از ابتدای آذر اردوی تیم را آغاز کردیم و برنامه های فشرده ای در دستور کار خواهیم داشت. تلاش ما در نخستین گام کسب شناخت مناسب از اعضای تیم بود که با دیدن فیلم بازی ها همچنین انجام تمرینات در روزهای اخیر حاصل شده و در ادامه برای تقویت تیم در پست های مورد نیاز و بالا بردن هماهنگی نفرات برنامه هایی را در نظر داریم. هدف ما این بود که در اردوی فعلی ۳ بازی دوستانه انجام بدهیم با این وجود موضوع کرونا محدودیت هایی ایجاد می کند. امروز در یک مسابقه تدارکاتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پشت درهای بسته مقابل تیم فوتبال هوادار قرار می گیریم که خوشبختانه نتیجه تست PCR اعضای تیم حریف هم گرفته شده و نگرانی در این خصوص نخواهیم داشت. به هر حال شرایط ویژه فعلی مشکلاتی را ایجاد کرده اما همه اعضای تیم و فدراسیون تلاش می کنند مسابقات مورد نیاز را در برنامه داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی جوانان به حفظ شاکله اصلی این تیم اشاره کرده و گفت:یکی از نقاط قوت تیم جوانان حضور بازیکنان در دو سال گذشته کنار یکدیگر و با تغییرات محدود بوده و ما هم سعی می کنیم شاکله اصلی این تیم همچنان حفظ شود. تیم ملی جوانان بازیکنان بسیار خوب و شایسته ای در اختیار دارد و البته در برخی پست ها هم نیاز به تقویت احساس می شود. سعی ما این است بهترین های این رده سنی به خوبی دیده شوند و با وجود کمترین فرصت قدرتمندترین تیم را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنیم.
مهابادی درباره وضعیت آمادگی جسمی بازیکنان تیم ملی جوانان گفت:خوشبختانه اکثر بچه ها در تیم های باشگاهی خودشان تمرینات خوبی داشته اند و بعضی ها هم کاملا در شرایط مسابقه هستند. به همین دلیل از این نظر مشکلی نداشتیم و با آمادگی خوبی تمرینات را دنبال می کنیم. با این وجود هدف ما این است که از نظر آمادگی جسمانی به بهترین سطح ممکن برسیم.
سرمربی تیم ملی جوانان در پایان گفت:خواسته و انتظار ما حمایت همه جانبه جامعه فوتبال از این تیم است. فرصت بسیار کوتاهی تا آغاز مسابقات نهایی باقی مانده و تیم ملی جوانان برای رویارویی با حریفان قدرتمندی که در پیش دارد و رسیدن به موفقیت به تمرکز و آرامش نیاز دارد. از نظرات و دیدگاههای ارزشمند تک تک بزرگان و پیشکسوتان همچنین اهالی رسانه استقبال می کنیم. امیدواریم این تیم نماینده شایسته ای برای فوتبال کشور باشد و بتواند نتایج ارزشمندی کسب کند.

 

منبع خبر:www.ffiri.ir