توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک از ورزشکاران خواست تا برای حضور در المپیک آماده شوند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از کیودونیوز، توماس باخ با ارسال یک پیام ویدیویی طی بازدید خود از دهکده ورزشکاران در توکیو و با تاکید بر اهتمام لازم بر برگزاری بیادماندنی ترین بازی های المپیک خطاب به ورزشکاران گفت: “برای حضور در بازی ها آماده شوید Get Ready to an Unforgettable Experience in Tokyo”. این پیام ویدیویی توسط توماس باخ در بالکن یکی از بلندترین برجهای اقامتی در دهکده ورزشکاران توکیو۲۰۲۰ ضبط و بر روی وبسایت IOC بارگذاری گردید.
توماس باخ در این پیام گفت: “اینجامکانی است برای نه ماه آینده از هم اکنون. من بسیارخوشحالم که میتوانم دراینجاازدهکده المپیک درتوکیوبه شماسلام کنم. برای این بازیهای المپیک آماده شویدوحتی بیشترتمرین کنید،حتی دراین شرایط سخت بسیاری ازشماوبیشترینِ شمادراین لحظه حضوردارید.امااگردوباره به اطراف خودبنگرید،بنظر می رسد ارزش تلاش کردن رادارد”.
توماس باخ برای نخستین بار پس از شیوع گسترده کرونا به ژاپن سفر و طی آن با مقامات ارشد این کشور منجمله نخست وزیر ژاپن و فرماندار توکیو دیدار و گفتگو کرد. بازدید از استادیوم ملی توکیو، محل اصلی برگزاری بازی های المپیک از اولویت های سفر اخیر باخ به ژاپن بود.
منبع خبر:www.olympic.ir